KONST / Litografier / Färglitografier 6365108
nr 636 5108
Färglitografier
2 st, signerade. 117/300, 41x57
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 26 april 2010
kl 17:40:16
250 kr
300 kr
500 kr
500 kr